Чому потрібно міняти роботу і йти далі

Чому не варто затримуватися на одній роботі більше 5-7 років?

Професійна реалізація сьогодні важлива для всіх, незалежно від гендерних відмінностей.

Жінкам, правда, кар’єрне зростання дається складніше, так як в шкалі їх цінностей на першому місці найчастіше виявляється сім’я, діти, а вже потім – робота. Але не варто засмучуватися, якщо підвищення по службі затримується або взагалі не передбачається. Можливо, справа в тому, що пора змінити роботу?

Краща альтернатива застою – зміни

Ще з радянських часів існувала думка, ніби «несолідно часто міняти роботу, таким людям менше довіряють». Сьогодні ж вчені зробили висновок: роботу потрібно міняти не рідше 5-7 років. Це зовсім не означає, що має відбуватися кардинальна перекваліфікація, наприклад, з працівника сфери обслуговування в банківського клерка, чи з гуманітарія в математика. Досить поміняти професійний статус, тобто просунутися вгору по кар’єрних сходах.

Але якщо це з якихось причин це неможливо зробити, то найкращою альтернативою застою є повне перезавантаження. Особливо, це прийнятно і актуально для працездатних громадян віком до 40-45 років.

Чому саме 5-7 років?

Як показали дослідження вчених, за цей період людина досягає свого «рівня компетенції». Якщо ж цього не відбувається, швидше за все, вже не відбудеться і в майбутньому. Так ось, досягнувши того самого «рівня профкомпетенціі» або не досягнувши його, після 5-7 років роботи на одному місці у будь-якого фахівця спостерігається зниження ентузіазму, ініціативи, з’являються ознаки роботи «за інерцією». Людина звикає і вже більше не може бачити перспективи розвитку своєї діяльності зокрема, і компанії в цілому. Настає, так зване, «замилювання» очей. І в прямому, і в переносному сенсі слова.

Якщо компанія, на яку працює громадянин, державна, то таких працівників там можна знайти чимало. Але якщо приватна, комерційна, то безініціативного працівника чекає звільнення і пов’язаний з ним величезний стрес. Тому експерти рекомендують не чекати звільнення, а добровільно періодично міняти місце роботи. Хто вирішується на це, рідко шкодує, так як відкриває для себе нові горизонти, контакти і можливості заробітку.

Серед причин, за якими співробітники починають пошук іншого місця роботи, виділяють три основні:

  • недостатній рівень заробітної плати,
  • прагнення до професійного та кар’єрного росту,
  • нестабільне становище організації на ринку.

Без рубрики